Нові підручники

Хіти продаж

Розсилка новин

 • 1500 загадок

 • Видавництво : Підручники і посібники
 • Автор(и) : Вознюк Л.
 • ISBN : 978-966-07-2934-6
 • 2017 рік, 208 стр., В5, обкладинка ламінована
 • Ціна : 35.00 грн.
 • Додати у замовлення
 • Анотація
  У збірці запропоновано 1500 народних та авторських віршованих загадок Понад 250 загадок Лесі Вознюк друкуються вперше. Усі загадки систематизовані в алфавітній послідовності. Збірку адресовано учням та вчителям початкових класів, вихователям дитячих садків, а також батькам для змістовного проведення дозвілля в сімейному колі.
 • Передмова
  Загадка (від слова «гадати» — думати, здогадуватися) — популярний жанр народної творчості. Для загадки властиве метафоричне чи алегоричне зображення якогось предмета або явища, дотепне запитання з метою виявлення кмітливості того, хто відгадує. «Кожна загадка, мов осколок сонця — сяюча і гаряча, мов тятива — натягнута і гнучка, мов спис отой — гостра і разюча. Ніби промені в краплині роси, відбиваються в них творчий геній і душевна краса народу, його розумова художня обдарованість, його спостережливість і дотепність», — справедливо зазначив збирач українських народних загадок М. Шестопал. У загадці предмети чи явища природи описуються так, щоб не одразу було зрозуміло, про що йдеться. Тому відгадування загадок зосереджує увагу школярів, активізує навчальну діяльність, спонукає пізнавати явища і предмети, формує навички евристичного мислення. Веселі й дотепні загадки, подані у збірці, привернуть увагу дітей, зацікавлять їх, нададуть яскравого наповнення урокам, сприятимуть поповненню словникового запасу учнів, розвиватимуть уміння висловлювати свою думку, допоможуть відчути красу рідної мови, зображувальну силу слова. У пропонованій збірні поряд з авторськими є чимало народних загадок. Для того, щоб легше зорієнтуватися, кому належить авторство, спочатку вказаний автор, тоді поданий текст загадки (кількох загадок), відтак — відгадка. Наприклад: Марія Пономаренко Хутко мчить, бо поспішає, пасажирів забирає. І хвилинка у хвилинку їх доправить на зупинку. (Автобус). Позначення *** свідчить, що далі наведені народні загадки, або такі, чиє авторство не встановлене. Загадки систематизовані в алфавітній послідовності відгадок, що дозволяє швидко знайти потрібну загадку. Подана чимала кількість загадок на всі літери української абетки. Збірка «1500 загадок » допоможе учителеві не лише створити мажорний настрій на уроці, а й сформувати в учнів бажання пізнати багату й різноманітну творчість свого народу, історію рідного краю, навколишній світ.
 • Розділ Для дошкільнят :: Прислів'я, приказки, загадки, ігри
 • Повертутися назад

Новинки

Демчак С., Чернявська Т.
2017 рік, 56 стр., А4, обкладинка картон
35.00 грн.
Межжерін С., Межжеріна Я.
2017 рік, 288 стр., 70*100/16, обкладинка тверда
90.00 грн.
 
 
Зателефонувати до відділу книга поштою Зателефонувати до відділу книга поштою Написати до відділу книга поштою Зателефонувати до відділу збуту Зателефонувати до відділу збуту Зателефонувати до відділу збуту Написати до відділу збуту Зателефонувати до відділу виробництва Написати до відділу виробництва Зателефонувати до редакційного відділу Написати до редакційного відділу