Англійська мова. Міні-довідник для підготовки до ЗНО

Артикул: 0091604
Видавництво
Підручники і посібники
ISBN
9789660725911
Автор(и)
Давиденко Л.
Сторінок
192
Ілюстрації
двоколірні
Формат
А6 (105*150 мм)
Обкладинка
м'яка
Вага (кг)
0,115
В пачці (шт)
20
Рік
2020
Ціна:
30.00грн
Немає в наявності
 • Анотація

     Міні-довідник з англійської мови складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
     Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову та прагнуть ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.

 • Відгуки (1)
  Одразу зацікавив формат цього міні-довідника. По змісту, наповненню і розмірам він нагадав мені серію книжечок Pocket Reference Book/Guide від американського видавництва O'Reilly, що випускає багато технічних довідників для людей, котрі використовують багато різних інженерних технологій у повсякденні.
  Отримавши сам довідник поштою, я, також, був вражений якістю та стислим змістом теоретичного матеріалу, який містить довідник, тобто автор разом із видавництвом непогано попрацювали над темою предмету - англійська мова.

  Разом із тим є декілька зауваженнь до видавництва:
  - якість паперу, на якому надруковано текст, відповідно довговічність такої корисної книжки викликає невеличке занепокоєння, хоча не факт;
  - рівність надрукованого матеріалу, час від часу горизонт тексту на сторінці трішки-трішки завалено, хоча це й не дуже заважає роботі із довідником.

  З іншого боку дуже вразила вартість і, як наслідок, доступність довідника для випускників, вчителів шкіл або людей, що використовують англійську у повсякденній роботі.

  Рекомендую не лише для разової здачі або підготовки до ЗНО, а як настільний підручний і повноцінний довідник, до якого варто звертатись за для: експрес-повторення курсу англійської, листування у чатах, складання текстів та e-mail, можливо навіть опанування англійської мови з нуля або з її початковим ознайомленням.
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг