Stories. Англійська мова. Частина 1. Посібник для 5 класу

Артикул: dl-20807
Видавництво
Підручники і посібники
Автор(и)
Коршунова А., Михайлова Ю.
Сторінок
25
Ілюстрації
кольорові
Рік
2021
 • Анотація

  Посібник створено за модельною навчальною програмою «Іноземна мова 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б., Якоб О. М., Самойлюкевич І. В., Добра О. М., Кіор Т. М.)

  Протокол № 5 засідання експертної комісії з іноземних мов від 25.08.2021 р. для закладів загальної середньої освіти, які беруть участь в інноваційному освітньому проєкті всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» у 2021/2022 навчальному році.

  Доступ до онлайн-платформи 
  Загальні інструкції для роботи з підручником

  Світ швидко розвивається, технології стали частиною успішного навчання. Разом зі змінами приходять нові методики. Пропонуємо вам апробувати всесвітньо відому концепцію навчання "Перевернуті Уроки".

  Її особливість в тому, що учні готуються до уроку та ознайомлюються з новою темою вдома самостійно завдяки спеціально розробленим навчальним матеріалам та інтерактивній платформі. Урок - майданчик для практики та закріплення знань в групі з однокласниками під менторством вчителя. Варто лише спробувати і вам та вашим учням точно сподобається, а батьки будуть вдячні за результати.

  Ось три основні переваги навчання за концепцією "Перевернуті Уроки":

  * відсутність психологічного бар'єру в учнів. Готуючись до заняття дитина отримує уявлення про те що буде відбуватись на уроці, а, отже, набуває впевненості у собі;
  * однаковий рівень підготовки всіх учнів. Вдома кожен учень/учениця може приділити стільки часу ознайомленню з новим матеріалом, скільки йому/їй потрібно та робити це в комфортному для неї/нього темпі. Тобто можна декілька разів переглянути та прослухати матеріал для більшого розуміння, керуючи своїм часом;
  * збільшення часу на уроці для практичних завдань. За рахунок ознайомлення з теоретичною частиною уроку вдома - під час заняття учні максимально використовують вивчений матеріал та відпрацьовують його на практиці.

 • Відгуки
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Переглянути