Англійська мова : підручник для 1 класу (з аудіододатком)

Артикул: po-19301
Серія
Нова українська школа (НУШ)
Видавництво
Підручники і посібники
Автор(и)
Green Country, Павлюс М.
Формат
А4 (210*300 мм)
Обкладинка
тверда
Ціна:
0.00грн
Немає в наявност
 • Анотація

     Підручник з англійської мови для учнів 1 класу (автор Павлюс Марія) відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовій освітній програмі, розробленій у 2017 році для Нової української школи. Поданий у підручнику сучасно ілюстрований матеріал успішно апробований у мережі навчальних центрів вивчення іноземних мов України. Підручник майстерно озвучений носіями мови та професійними музикантами. 

     В основу курсу покладено ігрову комунікативну методику, зокрема індивідуальні, парні та групові завдання, ігри і проектну роботу, що повністю відповідає вимогам Нової української школи. Весь навчальний матеріал будується («крутиться») навколо дитини та її маленького світу і дає їй змогу постійно проявляти, розвивати та утверджувати свої компетенції. Завдання спрямовані на те, щоб діти могли розповідати про себе, свої інтереси, спілкуватися з друзями, більше про них дізнаватися, ділитися з класом своїми досягненнями, а яскраві ілюстрації та незвичні герої додають емоційного забарвлення навчальному процесу та підвищують мотивацію до навчання.

     Авторам удалося створити максимально близький, за емоційним наповненням  підручник, адресований головному споживачу — учневі.

     Для цього ми:

  - опиралися на сучасні дитячі світові тренди (іграшки, влоги, технології, соціальні мережі)

  -  залучаили талановитих ілюстраторів

  -  розроблили навчально-ігровий онлайн контент

  - залучили до озвучування та створення пісень носіїв мови та професійних музикантів

     Матеріал курсу для 1-2 класів пройшов річну апробацію в мережі навчальних центрів, відтак був відкорегований і доповнений відповідно до відгуків та вимог МОН.

 • Відгуки
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Переглянути
Англійська мова : підручник для 1 класу (з аудіододатком) 0