Календарно-тематичне планування з математики. 2 клас (до підручника А. Заїки)

Артикул: 2--19869
Видавництво
Підручники і посібники
Автор(и)
Тарнавська С., Заїка А.
Сторінок
1
Розмір
0.6 MB
Формат
PDF
Рік
2019
 • Анотація

          Орієнтовне календарно-тематичне планування складено відповідно до підручника «Математика. 2 клас» (авт. Заїка А. М., видавництво «Підручники і посібники», 2019 р.).
          У ньому пропонується тематика освітніх занять/уроків, перелік основних предметних і ключових компетентностей, можливі варіанти інтеграції з темами й проблемами інших освітніх галузей.
          
  Рекомендоване планування вчитель/вчителька може використовувати без змін. У той же час він/вона має право в межах навчальних годин, відведених на вивчення курсу математики, вносити зміни з урахуванням особливостей класу й пізнавальних можливостей учнів та за власним бажанням доповнювати, розширювати, конкретизувати  перелік компетентностей відповідно до освітньої програми.
          
  Розподіл навчального матеріалу за семестрами, кількість годин (уроків) для опрацювання теми учитель/-ка добирає самостійно, враховуючи рівень сформованості  конкретних очікуваних результатів (КОРів) навчання здобувачів освіти, а також додатковий резервний час (20% від загальної кількості годин).

 • Відгуки
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Переглянути