Мій словник з французької мови. 1–4 класи

Артикул: 0047359
Видавництво
Підручники і посібники
ISBN
9789660719804
Автор(и)
Яблонська-Юсик І., Вознюк Л.
Сторінок
96
Формат
В5 (180*250 мм)
Обкладинка
м'яка
Вага (кг)
0,125
В пачці (шт)
20
Рік
2020
Ціна:
40.00грн
Кількість:
 • Анотація

     Зошит із друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені французькі слова та їх переклад українською мовою. Зошит містить тематичний словничок, який допоможе учням у виконанні домашніх завдань, а також стане у пригоді батькам для повторення шкільного матеріалу і перевірки знань дітей. Наприкінці зошита містяться питальні слова, вислови побутового мовлення та найбільш вживані на уроках французької мови звертання та вислови.
     Для учнів 1–4 класів шкіл з вивченням французької мови та для учнів основної школи, де французька мова вивчається як друга іноземна мова.

 • Відгуки (1)
  Чудовий французький словничок словничок. Корисний на весь навчальний період. Мої учні до кінця школи використовували його. незважаючи на позначку 1-4 клас. словник 5-9 класу також дуже хороший, цікаві додатки : прислів'я , промовки...але перший зручний, тому , що слова зібрані за темами, є місце , щоб дописати додатково і в темах, і поза темами нові слова чи вирази...Більше 10 років замовляю словник для початкових класів і на гурток французької мови і аналогічний англійської мови.. Дякую авторам.
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг