Нова серія для дошкільнят.

Пропонуємо Вам новинку — посібник у двох частинах «Малюки пізнають світ», який містить інтегровані завдання, спрямовані на формування в дошкільнят цілісного сприйняття світу. Пропоновані завдання цікаві, пізнавальні, розвивальні, готуватимуть дошкільника до навчання у 1 класі, програма якого базується на інтегрованому підході до навчання.

Хотіли б звернути Вашу увагу на такі важливі моменти.

Посібник містить інтегровані вправи — з математики і логіки, розвитку мовлення, захисту довкілля, здоров’я збереження і формування громадської свідомості.

Автори пропонують систему завдань з елементарної математики (орієнтування у просторі, в часі, ознайомлення з геометричними фігурами та тілами, виконання найпростіших математичних операцій з опорою на малюнки) дотримуючись принципів інтеграції — стираючи міжпредметні межі.   

Навчання грамоти (ознайомлення з буквами українського алфавіту, розрізнення й визначення звуків) поєднується з логічними завданнями, відбувається на основі формування громадянської свідомості, розуміння потреби захисту довкілля тощо.

Тренується увага, пам’ять (асоціативне, тобто з опорою на малюнки, вивчення букв, віршів, за допомогою пальців), логічне мислення, розвивається дрібна моторики (викладання букв і цифр з підручних матеріалів, обведення контурів, фігур по клітинках, штрихування в різних напрямках, малювання двома руками одночасно).

Тематика завдань (родина, домівка, іграшки, тваринний і рослинний світ, безпечна поведінка у довкіллі, космос, транспорт, народні ремесла, спорт, рідний край тощо) допоможе збагатити словниковий запас дошкільнят, розуміти взаємозв’язки між явищами, формувати цілісне сприйняття світу.

Тестові завдання стануть орієнтиром щодо рівня сформованості елементарних уявлень у дитини.

Впевнені, що наші посібники будуть цікавими та корисними для підготовки малюків до навчання в 1 класі!