Регіональна міні-EdCamp у Тернополі!

EdCamp - незалежна вчительська спільнота, яка зустрічається на щорічних загальних та регіональних (не)конференціях задля професійного розвитку і спонукання змін в освіті. 

16 березня 2018 року така регіональна міні-EdCamp (не)конференція шкільних педагогів за темою "Неформальна освіта та ігрові технології" відбулася у Центр Науки Тернополя (Khrystyna Bilinska), координатором якої став Роман Перунов, учитель фізики та інформатики.

Від Видавництво "Підручники і посібники" (головний редактор Ярослав Гринчишин), яке завжди підтримує освітянські заходи у Тернополі та Україні, усі учасники та експерти отримали пакети з подарунками - навчальну і методичну літературу за фахом. Своїм досвідом, ідеями та напрацюваннями радо ділилися Сергій Вожжов, Іван Іванов, Жанна Вихрестенко, Наталия ЧупринаSvitlana PopelМаргарита НосковаMayya TutaevaIgor PopadjukОльга БарнаНадія БаликОлександр Крамар, Юрій Скоренький, Марина ЛютинськаСергій ЗапісовВіктор Громовий, Ксенія Ємшина, Олександр ПилипчукJulia ZaplavnaЮлія НікаViktoriya Topol. Цікавою для усіх присутніх була презентація книги Кена Робінсона "Освіта проти таланту. Сила творчості" від видавництва "Літопис" (директор Михайло Комарницький) та Skype-лекція "Історія про неформалів і неформалок: розмова про принципи і засади неформальної освіти" фахівчині з неформальної освіти Олександри Клячкіної. Як завжди, вчителі мали змогу скористатися правилом "вільні ноги" - самим обрати із запропонованих ті теми, що їх зацікавили, та в будь-який момент вільно залишити аудиторію і приєднатися до іншої групи, а також правилом "довгий хвіст" - обов'язково популяризовувати та розповсюджувати інформацію про нові ідеї, методики, технології.

    

  

Більше фото на нашій сторінці у facebook.