Захопливо та пізнавально! Зустріч з Ольгою Березан

Захопливо та пізнавально. Саме такі слова спадають на думку, коли згадуєш семінар керівників міських та районних методичних об’єднань учителів хімії «Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії засобами інтерактивних технологій».

23 лютого 2018 року Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 радо прийняла в себе вчителів хімії міста та району.

Плідний та цікавий для вчителів день почався з презентації навчального закладу (СШ№5), яку провів директор школи Олексин Я.В., після чого учасникам семінару випала нагода послухати багато нової інформації, поспілкуватися та взяти безпосередню участь в обговоренні Компетентнісного підходу в сучасній освіті.

Хочу зазначити, що ця тема є досить актуальною, адже це новий виток у розвитку освіти. Під впливом сучасності вчитель перестає бути транслятором інформації, а стає організатором, консультантом та управлінцем. І саме компетентнісний підхід до навчання здатний допомогти учням навчитися вирішувати поставлені перед ними завдання та проблеми.

Учитель хімії СШ №5 м. Івано-Франківськ Стецьків Л.В., яка виступала перед учасниками семінару з цієї теми, зазначила: «Інформацію можна знайти в будь-який момент часу в будь-якій частині світу. А щоб наші учні були успішними, нам необхідно навчити їх бачити основу, тобто головне у великій кількості цієї інформації».

Цікаво та доступно про формування ключових європейських компетентностей школярів вчителям міста та району розповіла викладач ОІППО Гафійчук Г.В.

Незабутнім моментом семінару стало знайомство з щирою та харизматичною Ольгою Березан.

Перелічувати досягнення Ольги Веніамінівни можна безкінечно довго, та після знайомства з цією видатною особистістю можу сказати, що вона – справжній вчитель, який з душею ставиться до свого предмета. Практик, який не побоявся поділитися своїм баченням та, що найголовніше, досвідом у своїх посібниках, у кожному з яких відчувається частинка душі автора.

Ольга Веніамінівна розповіла вчителям про досвід роботи в Ефіопії та про те, чому почала писати.

Надзвичайно пізнавальним був практичний блок семінару, на якому Ольга Березан разом з учителями хімії розв’язували задачі. Особисто мені давно не доводилося з таким захопленням та зацікавленістю розв’язувати задачки.

На чітких і зрозумілих прикладах автор багатьох навчально-методичних посібників та підручників з хімії показала, що навіть найскладніше завдання чи задачу можна розв’язати, якщо подивитися ширше і не побоятися підійти до завдання нестандартно.

Також Ольга Веніамінівна поділилася своєю «шпаргалкою» — виразами та словосполученнями, що відповідають вимогам сучасної української мови, які варто використовувати під час складання завдань.

Щиро дякую всім, хто причетний до цієї події, та особливу вдячність висловлюю методистові ОІППО з хімії Сенюк Н.М.

Джерело:  http://chemteacher.if.ua

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище, ім’я
E-mail
Відгук
Рейтинг