Алгебра і початки аналізу. Підручник для 10 класу. Академічний рівень

Артикул: 42402
Видавництво
Підручники і посібники
ISBN
9789660717749
Автор(и)
Кравчук В.
Сторінок
320
Формат
А5 (150*210 мм)
Обкладинка
м'яка
Вага (кг)
0,28
В пачці (шт)
16
Рік
2010
Ціна:
55.00грн
Немає в наявності
 • Анотація

  Шановні десятикласники!

     Новий предмет «Алгебра і початки аналізу», який ви розпочинаєте вивчати, містить матеріал кількох математичних найк. Хоча в назві відображено дві з них – алгебра і математичний аналіз – у ньому розглядатимуться також елементи теорії ймовірності та математичної статистики.
     Кілька слів про особливості підручника.
     Матеріал підручника поділено на чотири розділи, а розділи – на параграфи. Параграфи розпочинається викладом теоретичного матеріалу. Деякі з них містять додатковий матеріал під рубрикою «Для тих, хто хоче знати більше».
     Після теоретичного матеріалу вміщено рубрику «Приклади розв’язання вправ». Вона допоможе ознайомитися з основними видами вправ, способами їх розв’язання та на навчить правильно записувати розв’язання.
     Далі в параграфах вміщено вправи. Спочатку варто розв’язувати усні вправи і простіші задачі (рівень А), відтак переходити до складніших (рівень Б). Задачі рівня В – для тих, хто хоче вміти та знати більше й отримувати найвищі оцінки. Їх бажано розв’язувати в тій послідовності, у якій вони розміщені в підручнику, бо ідею розв’язання якоїсь задачі зазвичай можна запозичати в розв’язанні попередніх.
     Для самостійної роботи вдома рекомендовано задачі, номери яких підкреслено (наприклад, 428).
     Періодично повторювати основні види вправ допоможе рубрика «Вправи для повторення».
     Після вивчення розділу, ви зможете повторити й систематизувати матеріал, відповівши на запитання та розв’язавши задачі в кінці розділу, а перевірити свої знання можна за допомогою завдань для самоперевірки.
     Успіхів вам!

 • Відгуки
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг