Україна. Туристична карта. М1:1 500 тис

Артикул: 0099472
Видавництво
Українська Картогафічна Група
ISBN
9786177447336
Ілюстрації
кольорові
Обкладинка
м'яка
Рік
2020
Ціна:
45.00грн
Кількість:
 • Анотація

  Туристична карта України масштабом 1:1 500 000 (в 1 см 15 км) із врізкою «Українські Карпати і Західне Поділля» масштабом 1:1 000 000 (в 1 см 10 км), що зумовлено значною концентрацією цікавих місць у даних регіонах. Розмір у складеному вигляді  22 х 12 см.

  Видання містить актуальну інформацію по найпопулярніших туристичних локаціях – це пам’ятки архітектури, історії та культури (визначні пам’ятки археології, руїни античних міст, древні городища, печерні міста, замки і фортеці, палаци, монастирі, церкви, дерев’яні храми, костели, синагоги і мечеті, скельні храми, об’єкти промисловості і техніки, пам’ятники); цікаві об’єкти природи (вершини гір, згаслі вулкани, грязьові вулкани, каньйони, скелі, печери, пустелі, водоспади, унікальні озера, знахідки скам’янілостей, ботанічні сади, дендропарки, мальовничі парки, зоопарки та ін.); туристичні місця (музеї та скансени, фестивалі та ярмарки, художні народні промисли, релігійне паломництво, бальнеологічні, морські та гірськолижні курорти, аквапарки, місця рафтингу, дайвінгу, яхтингу, пара планеризму, повітроплавання, дегустації вин, сирів та інших гастрономічних смаколиків); а також об’єкти Світової спадщини ЮНЕСКО та природоохоронні території.

  Окрім туристичної інформації, карта містить актуальну інформацію щодо шляхів сполучення (автомобільні дороги, залізниці, морські шляхи та порти, аеропорти) та тимчасово окупованих Росією територій Криму та Донбасу, до яких наразі немає вільного доступу.

  На звороті подано короткий опис усіх показаних на карті туристичних об’єктів за населеними пунктами їхнього місцезнаходження. Їхня кількість постійно зростає, особливо в найпопулярніших туристичних регіонах, де втілюються нові креативні ідеї. Також постійно відновлюють та реставрують визначні пам’ятки архітектури, багато з яких, на жаль, досі в жалюгідному вигляді. Тож в Україні є на що подивитись та що іншим показати.

  Пізнаймо красоти нашої Батьківщини!

 • Відгуки
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг