Математика : підручник для 1 класу ЗЗСО (авт. А. Заїка)

Артикул: 88164
Наказ МОН України
від 06.07.2018 р. №734
Серія
Нова українська школа (НУШ)
Видавництво
Підручники і посібники
Автор(и)
Заїка А.
Сторінок
144
Формат
В5 (180*250 мм)
Обкладинка
тверда
Рік
2018
Ціна:
80.00грн
Кількість:
 • Анотація

     Основний акцент у підручнику «Математика. 1 клас» (автор Заїка А. М.) зосереджено на розкритті математичних фактів і залежностей відповідно до програми та вікових психофізичних, інтелектуальних можливостей учнів 1 класу.

     Підручник ґрунтується на міжпредметній та внут-рішньопредметній інтеграції. Навчально-інформаційний матеріал у підручнику подано цікаво, логічно, науково виважено, доступно, з урахуванням вікових можливостей і потреб шестилітніх учнів, з вправами, завданнями та ілюстраціями, що відображають життя, навчальну та ігрову діяльність молодших школярів.

     До навчально-методичного комплекту входять: календарно-тематичне планування з елементами новизни щодо формування предметних (математичних) та інтегративних компетентностей; опорні конспекти (на допомогу вчителеві) з орієнтовною системою організації освітнього процесу на уроці/занятті відповідно до типової програми і сьогоденних вимог; робочий зошит із диференційованими, практично зорієнтованими завданнями; ілюстративний демонстраційний (у вигляді таблиць і схем) та роздатковий матеріал для практичного вправляння; збірники вправ і завдань.

 • Відгуки (4)
  Доброго дня! Чи є вже в наявності конспекти уроків до підручника математика 1 клас А. Заїка?
  Доброго вечора! Коли з'являться у продажу розробки уроків та методичні помічники до підручника А. Заїка?
  Дуже чекаємо! Дякую за відповідь.
  Коли з'являться методичні помічники до підручників 1 класу? РОзробки уроків та календарні? Математика Заїки, Буквар Кравцової
  Адміністратор
  27 Серпня 2018 09:41
  Добрий день.
  Розробки уроків та методичні помічники наразі розробляємо. Календарне планування вже є у продажі.
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Переглянути