Українська мова. 3 клас. Розробки уроків (до підручн. Н. Кравцової та ін. «Українська мова та читання. 3 клас. Частина 1»)

Артикул: pi-20076
Серія
Конспект від А до Я
Видавництво
Підручники і посібники
Автор(и)
Кравцова Н., Придаток О.
Ціна:
0.00грн
Немає в наявності
 • Відгуки (6)
  Доброго дня. Підручники подобаються мені і моїм учням. Матеріал цікавий, змістовний, розвивальний. Діти читають з задоволенням, розгадують ребуси, створюють кластери, асоцітивні кущі.
  Дякую за презентації, конспекти уроків. Це велика підтримка і допомога вчителю.
  Дякую!
  Вже третій рік користуюсь вашими презентаціями.Щиро дякую
  Працюю за підручниками 2 рік. Яскраве, сучасне наповнення з методичною підтримкою. Рекомендую!
  Доброго дня. Ось уже третій рік працюємо за вашими підручниками. Матеріал цікавий, змістовний, порекомендували й іншим школам і вони також задоволені. Дякуємо за методичну підтримку. Творчих успіхів!
  Доброго дня. Мені подобаються ваші підручники. В минулому році використовувала презентації до уроків у 2 класі. Маю велику надію, що цьогоріч ви теж порадуєте нас своїми розробками для 3 класу. Чекаю з нетерпінням
  Сьогодні з колегами опрацювали і проаналізували підручник.Матеріал підручника відповідає програмі НУШ та Державному стандарту початкової освіти.Тексти вправ цікаві, містять різноманітну інформацію, що сприяє всебічному розвитку здобувачів освіти та формуванню ключових компетентностей.Доцільно підібрані завдання до кожної теми уроку.Подобається послідовність вивчення тем - від простого до складного.Підручник містить завдання для створення простих медіапродуктів та розвитку зв'язного мовлення.Наш вибір - українська мова та читання Н.Кравцової , О.Придаток, В. Романової. Авторам дякуємо за плідну працю і бажаємо творчого натхнення та перемоги у конкурсі підручників.
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Переглянути