Набір карток "English. Каса букв"

Артикул: 0087076
Видавництво
Підручники і посібники
ISBN
2255555501160
Автор(и)
Вознюк Л.
Сторінок
46
Формат
А4 (210*300 мм)
Обкладинка
м'яка
Вага (кг)
0,708
В пачці (шт)
5
Рік
2018
Ціна:
130.00грн
Кількість:
 • Анотація

     Набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту та 18 карток із 36 малюнками (по кілька на кожну букву алфавіту).
     Каса букв містить великі й малі літери англійського алфавіту, а також розділові знаки, за допомогою яких можна скласти не лише назви предметів, зображених на кольорових картках, а й прості речення.
     Промовисті дотепні малюнки допоможуть привернути увагу дітей, зацікавити їх, що сприятиме позитивній емоційній атмосфері уроків, урізноманітненню навчальної діяльності, поданню матеріалу в ігровій формі, мимовільному швидкому збагаченню лексичного запасу учнів, розвитку абстрактного мислення.
     Картки будуть корисними вчителям для роботи на всіх етапах уроку: для пояснення нового матеріалу, закріплення навчальних досягнень, повторення вивченого.
     Картки знадобляться учням для самостійного вивчення букв та утворення слів за малюнками. Вони стануть у пригоді батькам для перевірки знань дітей.
     Методично обґрунтованим доповненням є набір «English. Каса транскрипційних знаків», який складається із 46 карток, серед яких 28 карток із транскрипційними знаками та 18 карток із 36 малюнками.
     Два комплекти становлять комплекс, об’єднаний одним методичним підходом. Це передбачає можливість із букв скласти всі слова за 72 малюнками та за допомогою транскрипційних знаків утворити до них звукові моделі.

 • Відгуки
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище, ім’я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг